İdeal çalışma ortamlarını elde edebilmek için kullanılan havalandırma sistemleri uygulamalarında profesyonel destek için bizi arayabilirsiniz.

Havalandırma sistemleri uygulamaları

Havalandırma sistemleri uygulamaları, Ofis, cafe, restoran, konut, mağaza, endüstriyel tesis, fabrika gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için, kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.

Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır.

 

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri uygulamalarının önemi

Bu uygulamalar genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir. İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, bu sistemlerin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür.

Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

Bu sistemlerin çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir.

Havalandırma sistemleri uygulamaları kullanılan ekipmanlar

Bu sistemlerde konforu ve ihtiyaçları KKD uygulamaları ile yerine getirmeye çalışırken kullandığımız sistemlerden bazıları aşağıda verilmiştir;

 • Isı geri kazanımlı sistemler
 • Egzost sistemleri
 • Mutfak havalandırmaları
 • Wc havalandırmaları
 • Davlumbaz sistemleri
 • Duman ve koku filtrasyon sistemleri
 • Paslanmaz baca sistemleri
 • Otopark sistemleri
 • Ofis, konut, spor salonu, hastane gibi kullanım alanı havalandırma sistemleri
 • Klima santralleri
 • Yangın anında basınçlandırma sistemleri
 • Duman tahliye sistemleri
 • Sığınak sistemleri
 • Tünel havalandırmaları

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Havalandırma Sistemleri'ne Hoş Geldiniz...