Verimli ve çevre dostu ısıtma sistemleri uygulamaları imalat, bakım, onarım ve arızası için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Isıtma sistemleri çözümleri

Isıtma sistemleri çözümleri, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Isıtma sistemleri Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.

Son yıllarda yaygınlaşmış olan yoğuşmalı ve kaskad sistemler ile birden çok küçük kazan, dış ortam koşullarını ölçen sensörler ile paralel ve sıra ile çalıştırılabilmektedir. Bu sistemler ciddi yakıt tasarrufu sağlayan, çevre dostu uzun ömürlü, konforlu sistemler olarak günümüz projelerinde yerini almıştır.

Isıtma sistemleri

Bu sistemler, endüstriyel üretim sürecinin yapıldığı alanların ısıtılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemlerde verim en yükseğe çıkartılmışken kullanılan yakıt oranının da  mümkün olan en az düzeyde olması sağlanır.  Özellikle yüksek tavanlı ve geniş alanların ısıtılmasında oldukça sıkıntı yaşayacağını düşünenler, firmamız ürünleri sayesinde rahata kavuşmuşlardır

Havalandırma Çözümleri; fabrikaların, üretim yapılan alanların veya buna benzer mekanların ısıtılması için gerekli olan en kalıcı ve kaliteli çözümleri sunar

 

Isıtma sistemleri çözümlerinde kullanılan ekipmanlar

Verimli ve çevre dostu bir ısıtma sistemini isg güvenliği önlemleri  sunarken kullandığımız bazı sistemler aşağıdaki gibidir.

 • Radyatör ve Kazanlı Isıtma Sistemleri
 • Yerden Isıtma ve Kazanlı Isıtma Sistemleri
 • Radyant Isıtma Sistemleri
 • Vrf Sistemleri
 • Klima Sistemleri
 • Isı Pompası Sistemleri
 • Konvektör Sistemleri
 • Aparey Sistemleri
 • Kombi Sistemleri
 • Doğalgazlı ve Elektrikli Isıtma Sistemleri
 • Hava ve Su Kaynaklı Isıtma Sistemleri

Isıtma sistemleri uygulamaları bakım ve onarım

Endüstriyel alanın homojen bir şekilde ve istenilen ölçüde ısıtılabilmesi önemlidir. Esfan Havalandırma, ihtiyaç duyduğunuz ısıtmayı uzman bir kadro ve kaliteli bir hizmetle beraber sunar.

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak alan Efsan Havalandırma, gerek sunduğu ürünlerle gerekse verdiğiz hizmetle bu memnuniyeti  ne üst seviyeye çıkartır. Yılların verdiği sektör deneyimiyle birlikte sizlere kalıcı ve garanti çözümler sunar.

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Havalandırma Sistemleri'ne Hoş Geldiniz...