İstanbul Havalandırma, Isıtma, Soğutma Sistemleri

İstanbul havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, özellikle Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı görev edinmiştir. Yaptığımız işlere kapsamlı garanti veriyoruz

Havalandırma Çözümleri

ÖN KEŞİF FORMU

  CAPTCHA ONAYI?

  captcha

  İSTANBUL HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

  Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Tel: +90 531 504 15 39
  E: info@havalandirmacozumleri.com

  Tel: +90 212 240 29 03
  E: info@havalandirmacozumleri.com

  Adres: Hürriyet Mah. Taşocağı Cad. No:56 Kağıthane / İstanbul
  Adres: Tayakadın Mah. Celal Bayar Cad. 69/B Osmangazi Bursa

  İSTANBUL HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

  Havalandırma sistemlerinde genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür.

  Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

  Havalandırma sistemleri çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir.

  UYGUN FİYAT POLİTİKASI

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır

  YÜKSEK KALİTE

  Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

  İSTİHDAM PORTFÖYÜ

  İstanbul havalandırma sistemleri için yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir

  İSATANBUL HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

  HİZMET BÖLGELERİ

  Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekiplerimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.