Hizmetlerimiz

Havalandırma sistemi uygulamaları

Havalandırma sistemi uygulamaları

İdeal çalışma ortamlarını elde edebilmek için kullanılan havalandırma sistemi uygulamalarında profesyonel destek için bizi arayabilirsiniz.

Havalandırma sistemi uygulamaları

Havalandırma sistemi uygulamaları, Ofis, cafe, restoran, konut, mağaza, endüstriyel tesis, fabrika gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için, kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.

Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır.

Havalandırma sistemi uygulamalarının önemi

Havalandırma sistemlerinde genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür.

Dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

Havalandırma sistemleri çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir.

Havalandırma sistemi uygulamaları kullanılan ekipmanlar

Havalandırma sistemlerinde konforu ve ihtiyaçları KKD uygulamaları ile yerine getirmeye çalışırken kullandığımız sistemlerden bazıları aşağıda verilmiştir;

 • Isı geri kazanımlı havalandırma sistemleri
 • Egzost havalandırma sistemleri
 • Mutfak havalandırmaları
 • Wc havalandırmaları
 • Davlumbaz havalandırma sistemleri
 • Havalandırmada duman ve koku filtrasyon sistemleri
 • Paslanmaz baca sistemleri
 • Otopark havalandırma sistemleri
 • Ofis, konut, spor salonu, hastane gibi kullanım alanı havalandırma sistemleri
 • Klima santralleri
 • Yangın anında basınçlandırma sistemleri
 • Duman tahliye sistemleri
 • Sığınak havalandırma sistemleri
 • Tünel havalandırmaları

Talep formu

Havalandırma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için aşağıdaki talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Profesyonel ekiplerimizce ofis, işletme gibi firmaların ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

 


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Havalandırma Hizmetlerimiz

   

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır. Uyguladığımız havalandırma sistemleri ile fabrika, işletme ve ofis temizliği ile hijyen sağlama konularında profesyonel kadrolarımızla her zaman yanınızdayız.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve iş güvenliği standartlarında önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir