Klima Santralleri

Isı geri kazanımlı klima santrali

Isı geri kazanımlı klima santrali

Isı geri kazanımlı klima santrali, dışarıya atılan egzost havası ile santrale alınan taze hava arasında etkin bir ısı transferi sağlanarak % 70’ye yakın tasarruf sağlar.

Isı geri kazanımlı klima santrali

Havalandırma Çözümleri, üretim teknolojisi ve ürettiği klima santralleri ile her zaman enerjiyi en verimli şekilde kullanmayı amaçlamıştır. İklimlendirme sistemlerinde havanın istenen üretim veya konfor şartlarına gelebilmesi için, geçirmiş olduğu termodinamik süreçler nedeniyle özelliğini yitirmesinden dolayı temiz hava ile tekrar mahal şartlarına getirilmesi gerekmektedir. Bu durum sisteme ek bir yük getirmekte ve mahal havası atık ısı olarak dışarı atılmaktadır. Oysa ki ısı geri kazanım klima santrali kullanılarak atık ısıların %25 ile %90 arasındaki kısmının geri kazanılması mümkündür. Sistemlerimizde bu oran optimum çözümler uygulanarak %45 ile %80 aralığındadır.

Klima santralleri içerisinde enerjinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için klima santrallerinde ısı geri kazanım cihazlarının bulunması oldukça önemlidir.

Isı geri kazanım üniteleri

Isı geri kazanım üniteleri genel olarak;

• Reküperatif Sistemler
• Rejeneratif Sistemler
• Döner tamburlu
• Sirkülasyonlu
• Isı borulu

olarak gruplara ayrılır.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer klima santralleri

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir