Klima Santralleri

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali, merkezi veya bireysel iklimlendirme sistemi kullanılan tüm mekanlarda daha sağlıklı hava sunar.

Koku tutucu klima santrali

Koku tutucu klima santrali, solunum sistemi semptomlarında %40 azalma sağlar. Sadece iklimlendirme sistemlerinde değil, bu sistemlerin kullanıldığı tüm mekanlarda bulaşıcı hastalıkların hava yoluyla yayılmasını engeller. İnsan sağlığına zararlı virus ve bakterilerin DNA’ sını bozarak yayılmalarını durdurur.

Kişilerin daha sağlıklı bir hava teneffüs etmelerini sağlar. Havalandırma bataryalarınızın ve kanallarınızın her zaman sterilize olmasını sağlar.

Havalandırma bataryalarının kullanım süresinin uzatan ideal bir temizlik sağlar. İklimlendirme sistemlerinde bakım ve işletme masraflarından tasarruf sağlar.

Koku tutucu klima santrali çalışma prensibi:

Fan tarafından çekilen kirli hava yıkanabilir metal ızgaralı ön filtreden geçer. Bu filtre büyük toz partiküllerini tutar. Daha sonra elektrostatik filtreye gelen havanın içerisindeki yağ, duman, is ve 0,01 micron büyüklüğündeki koku molekülleri yüksek gerilim ile pozitif / negatif yüklenerek statik filtrelere yapıştırılır. Burada %95 oranında temizlenen hava, aktif granül karbon filtreden geçirilir ve %99 oranında temizlenir. Daha sonra son filtre ve UV-C filtreden geçirilerek sterilize edilen hava dış ortama atılır.

Alp koku ve duman tutucu santraller, kokuları, dumanı, isi ve tozu etkili bir biçimde yok ederler.

Klima santrallerinin periyodik bakımı:

Koku tutucu santrallerin periyodik bakımları oldukça kolaydır. Santralinizin temizlenme zamanı geldiğinde aşağıdaki uygulamaları yapmanız yeterli olacaktır;

• Ön filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• Elektrostatik filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• Aktif karbon filtrenin sadece karbonlarını değiştirin.

• Son filtreyi çekerek sürgülü bölmesinden çıkarın, yıkayın, duruladıktan sonra yerine takın.

• UV- C filtrenin bakıma ihtiyacı yoktur. Tozunu silmeniz yeterlidir.

 

Koku tutucu klima santrali kullanıldığı yerler:

Restaurantlarda,

Cafelerde,

Endüstriyel mutfaklarda,

Izgara salonlarında,

Endüstriyel tesislerde,

Sigara odalarında,

Açık hava mangallarında,

Duman ve kokunun istenmediği tüm mekanlarda kullanılır.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz ürün  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer klima santralleri

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir