İdeal çalışma ortamlarını elde edebilmek için kullanılan havalandırma sistemler uygulamasında profesyonel destek için bizi arayabilirsiniz.

Havalandırma sistemleri

Havalandırma sistemleri, Ofis, cafe, restoran, konut, mağaza, endüstriyel tesis, fabrika gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için, kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.

Sistemlerimiz aynı zamanda sığınak havalandırma, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır.

 

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemlerinin önemi

Genel olarak, kullanım ortamı ve kullanım amacı, sistemin belirlenmesi konusunda en önemli unsur olarak bilinmektedir.  İçeride bulunan kirli havanın, sadece insan sağlığına değil, birçok unsura zarar vermesinden ötürü, havalandırma sistemlerinin birçok ortamda kullanılması gerektiğini söylemek mümkündür.

Havalandırma sistemlerinin, dış ortama kirli havayı salmalarından ötürü, çevreyi kirlettiklerini ya da atmosferi kirlettiklerini düşünmek yanlış algıdır. Havalandırma sistemlerinin bünyesinde ve havalandırma sistemleri teknolojisinde bu durumun da önüne geçen çalışmalar yapılmaktadır.

Havalandırma çeşitleri de, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir.

Havalandırma sistemlerinde kullanılan ekipmanlar

Havalandırma sistemlerinde konforu ve ihtiyaçları yerine getirmeye çalışırken kullandığımız sistemlerden bazıları aşağıda verilmiştir;

 • Isı geri kazanımlı havalandırma sistemleri
 • Egzost havalandırma sistemleri
 • Mutfak havalandırmaları
 • Wc havalandırmaları
 • Davlumbaz havalandırma sistemleri
 • Havalandırmada duman ve koku filtrasyon sistemleri
 • Paslanmaz baca sistemleri
 • Otopark havalandırma sistemleri
 • Ofis, konut, spor salonu, hastane gibi kullanım alanı havalandırma sistemleri
 • Klima santralleri
 • Yangın anında basınçlandırma sistemleri
 • Duman tahliye sistemleri
 • Sığınak havalandırma sistemleri
 • Tünel havalandırmaları

Havalandırma sistemleri talep formu

Havalandırma sistemleri hakkında detaylı bilgi ve iletişim için bizi arayabilirsiniz;


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


   

  Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

  Talep Formları

  Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

  Randevu Talep Formu

  Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


   İsminiz (Gerekli)

   E-Posta (Gerekli)

   Telefon (Gerekli)

   Servis Seçin

   Mesajınız


   Ön Keşif  Talep Formu

   Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

    

   Havalandırma Hizmetlerimiz

   Havalandırma Çözümleri

   Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

   Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

   İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

   Müşteri Memnuniyeti

   Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

   Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

    

   Havalandırma Sistemleri'ne Hoş Geldiniz...
   Phone SMS WhatsApp