Havalandırma Bölgeleri

Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Başakşehir havalandırma sistemleri, baca sistemleri, fan, baca sistemleri, davlumbaz sistemleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, filtreli baca sistemleri, sulu baca sistemleri, davlumbaz sistemleri gibi havalandırma sistemi uygulamalarında Ön Keşif talebinde bulunabilir, ya da teklif alabilirsiniz.

Başakşehir Havalandırma Sistemleri

Başakşehir Havalandırma Sistemleri olarak, her türlü baca sistemleri, havalandırma fanı, baca havalandırma sistemleri, sulu filtre sistemleri, davlumbaz havalandırma sistemleri, sulu baca sistemleri gibi profesyonel havalandırma sistemleri uygulamaları uzman kadrolarımızla yapılmaktadır. Bununla birlikte,  de birinci sınıf işçilik ve orjinal sistemler kullanılarak yapılır.

Havalandırma sistemi uygulamaları

Havalandırma sistemi uygulamaları, ofis havalandırma sistemleri, mutfak havalandırma sistemleri, tekstil havalandırma sistemleri, cafe havalandırma sistemleri, restoran havalandırma sistemleri, mağaza havalandırma sistemleri, endüstriyel tesis, fabrika havalandırma sistemleri gibi alanlarda, gerekli konforun sağlanabilmesi için kirli havanın dışarı atılıp, taze havanın içeri verilmesi uygulamasıdır.

Bu uygulamalar ile aynı zamanda sığınak havalandırma sistemleri, duman tahliye sistemleri gibi yaşamsal önem taşıyan alanlarda da kullanılmaktadır. Havalandırma sistemleri uygulamaları kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Çünkü her kullanım alanının kapasitesi farklı olmakta dolayısıyla da ihtiyaç miktarı değişiklik gösterebilmektedir

 

Başakşehir Sulu Baca Sistemleri

Kapalı ortamlarda oluşan kötü kokuların giderilmesi için kurulan Başakşehir sulu baca sistemi uygulamaları için ön keşif ya da teklif formu aracılığı ile en uygun fiyat alabilirsiniz.

Sulu baca sisteminin faydaları

Sulu baca sistemi uygulamaları, yüksek performansla çalışması gerekir. Sulu baca sistemleri bu kurumların ayrıştırılarak dış ortama atılmasını sağlayan bir sistemdir. Sulu baca filtre sistemi sayesinde;

 • Ortamın havası temizlenir.
 • Pis kokuları giderilir.
 • Oluşan zehirli gazlardan zehirlenme ortadan kalkar.
 • Temiz hava akımı sayesinde, sağlıklı ortam oluşturulur.

Sulu baca filtresi sayesinde bu kimyasallar tutulur ve kükürt dioksit seviyesi dengelenir. Sulu filtre sisteminin kullanılmasıyla, temiz ortam sağlanır.

Başakşehir Davlumbaz Sistemleri

Başakşehir davlumbaz sistemleri, mutfak havalandırmalarında kullanılan yüksek tasarruflu ürünlerdir. Davlumbaz havalandırma sistemleri ve mutfak havalandırma sistemleri  kurulum, bakım, onarım hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Davlumbaz sistemlerinin faydaları

Mutfaklarda oluşan kirleticilerin, kokuların, atık ısının ve oluşan nemin atılması veya filtre edilmesi için toplamaya yarayan donatıya davlumbaz denir. Davlumbaz seçimi mutfak havalandırması, mutfak havalandırma bacası ve iklimlendirmesi sisteminin en önemli ayaklarından birisidir.

Doğru yapılmış bir davlumbaz secimi mutfak havalandırması ve iklimlendirmesindeki koku, gürültü, çevre kirliliği gibi pek çok sorunu çözerken mutfağa yapılacak havalandırma ve iklimlendirme sisteminin ilk yatırımında ve işletmesinde önemli tasarruflar sağlar.

Başakşehir soğutma sistemleri

Başakşehir soğutma sistemleri uygulamaları kurulum, montaj, tamir ve bakım işlerini ekonomik yollarla Esfan Havalandırma’dan sağlayabilirsiniz. AVM soğutma sistemleri, ofis soğutma sistemlerinde çevre dostu ürünler tercih edilmektedir. Ekibimiz ile Kaliteli ve Güveniliş İşler Yapmaktayız. Gerekli Ölçümler ve Hesaplamalar Sonucunda Mekanınıza En Uygun Sistemler Kurulmaktadır.

Endüstriyel soğutma sistemi çözümleri

Endüstriyel soğutma sistemleri, soğuk ve donmuş muhafaza odaları şartlarına uygun olarak üretilir. Tüm ürümlerimiz, Avrupa Birliği normlarına uygun olup, CE markalı olarak imal edilmiştir. Endüstriyel soğutma sisteminde ürün ya da ekipmanların aşırı ısınmasına sebep olmamasını sağlamak adına oldukça önemli olabilir.

Endüstriyel soğutma sistemlerinde bakım ve onarım işleri, arızanın tespiti ve sistem performansı durum tespiti uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Uzmanlarımız tarafından kurulan soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde belirli aralıklarla periyodik bakımlar yapılmaktadır. Ayrıca iklimlendirici ve soğutucu tesisatın onarım ve bakımını yaparak işlerinin aksamamasını sağlar.

Başakşehir ısıtma sistemleri

Başakşehir ısıtma sistemleri uygulamalarımızda verimli ve çevre dostu ürünler tercih edilir. Tüm ısıtma sistemi uygulamalarında imalat, bakım, onarım ve arızası için bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Isıtma sistemi çözümleri

Isıtma sistemleri çözümleri, ısı kaybının karşılaması amacıyla, genellikle konfora yönelik tasarlanan sistemlerdir. Isıtma sistemleri Merkezi ve Bireysel olarak tasarlanabilmektedir. Isıtma sistemleri, tüm ev/apartman daireleri için merkezi bir ısı kaynağıyla sağlanabilir veya bağımsız kombi ve radyatörler kullanılarak merkezi olmayan şekilde sağlanabilir.

Havalandırma çözümleri, fabrikaların, üretim yapılan alanların veya buna benzer mekanların ısıtılması için gerekli olan en kalıcı ve kaliteli çözümleri sunar.

Başakşehir Havalandırma Sistemleri Teklif Formu

Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, çözüm odaklı çalışmaya başlayacaktır.

  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Başakşehir Havalandırma Sistemleri Çalışma Prensibi

  Başakşehir havalandırma olarak, profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz. Ayrıca tüm çalışmalarımızda İş Sağlığı ve Güvenliği önlemleri ve Kişisel Koruyucu Donanım uygulamalarına büyük önem göstermekteyiz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir