Salyangoz Fanlar

Kasnaklı radyal salyangoz fan

Kasnaklı radyal salyangoz fan

Kasnaklı radyal salyangoz fan, toz ve duman emişinde, zehirli gaz ve buhar naklinde, taze hava amaçlı kullanıma uygundur. Motor hava akımı dışında olduğu için yüksek ısıda çalışabilme özelliğine sahiptir.

Kasnaklı radyal salyangoz fan özellikleri

Kasnaklı radyal salyangoz fan, seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde verimli çalışır. Ayrıca, yağlı duman tahliyelerinde de mükemmel çözümler sunar.

Elektrostatik toz boyalı sac gövde, yüksek verimli sanayi tipi kayış kasnaklı salyangoz fanlar, taze hava kullanımına da uygundur. Kayış kasnak tahrikli tek emişli radyal fanlar daha yüksek hava sıcaklıklarında çalışmayı garanti eder.

 • Gövde motor ve pervane st37 sac
 • Elektrostatik fırın boyalı

Kasnaklı radyal salyangoz fanlar, farklı rotor ölçülerinde değişken devir ile daha fazla hava debisi ve basınç seçeneği sunar.

Kasnaklı radyal salyangoz fan kullanım alanları

Seyrek kanatlı radyal pervane sayesinde endüstriyel davlumbaz hava emişlerinde ve yağlı duman tahliyelerinde oldukça verimli çalışırlar. Zehirli gaz ve buhar naklinde, toz ve duman emişinde ve taze hava amçlı kullanıma uygundur.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz Kasnaklı radyal salyangoz fan, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır.

Diğer salyangoz fanlar

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir