Aspiratörler

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör parçaları çift cidarlı olarak üretilir. Yer yer kalınlık değişse de, dış yüzeyde 1 mm ve iç yüzeyde 0.8 mm galvaniz saçlar kullanılır.

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör özellikleri

Seyrek kanatlı hücreli aspiratörde ısı ve ses izolasyonu için 0.5 mm kaya yünü mevcuttur. İç kısmında iç fanı ve motoru bulunur. Köşelere uygulanan plastik parçalarla birlikte profiller birleştirilerek genel yapı ortaya çıkarılır. Servis kapısı ve kapı kolları da eklenerek istenildiğinde hücreli fanın iç yapısına müdahale edilebilir.

İç fanlar imalat standartlarına göre yüksek basınçlara dayanıklı üretilir. Salyangoz şeklinde ki yapısıyla havanın toplanıp sıkıştırılması sağlanır. Fanın dönüşü sırasında açığa çıkan merkezkaç kuvvetiyle hava iletilir.

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör standartları

Bu aspiratör, yüksek sıcaklığa ve devamlı çalışmaya rağmen dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür. Elektrik motorları 380 volt ile çalışır. Hücreli fanın çalışması sırasında mevcut alüminyum gövde ve soğutma pervanesi, motor üzerinde oluşan sıcaklığı ortadan kaldırır.

İsteğe göre yangın tehlikesine karşı Ex prof motorlar da kullanılabilir.

Motordan gelen kuvvet, kayış kasnaklar yardımıyla dairesel olarak fana iletilir. Böylece birbirine paralel bağlanmış vaziyette olan motor ve fan kasnağı hareketi sağlar.

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör kullanım yerleri

Seyrek kanatlı hücreli aspiratör genel olarak yağ, toz ve fanın içine nüfuz edebilecek maddelerin olduğu alanlarda kullanılır. Örnek olarak; restoranlarda, kafeteryalarda, boyahanelerde, imalathanelerde ve havada parçacıkların olduğu tüm ortamlarda kullanılabilir.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir