Aspiratörler

Sık kanatlı hücreli aspiratör

Sık kanatlı hücreli aspiratör

Sık kanatlı hücreli aspiratör mahal içindeki kirli havayı dışarı atmada veya kapalı hacme taze hava basmada kullanılır. Fanlar çift cidar galvanizden imal edilir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör özellikleri

Bu aspiratör dış yüzeyi 1 mm, iç yapısı ise 0.7 mm kalınlığındadır. Kaya yünü izolasyon malzemesinin kalınlığı iki cidar arasında 0.5 mm’dir. Hücreli aspiratörde fanlar çift cidar galvanizden imal edilir.

Hücreli fanın gövdesi, galvaniz kısımların bir araya getirilerek köşelerine plastik parçalar monte edilmesiyle meydana gelir. Fanın gövdesine iç fan ve motor yerleştirilir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör standartları

Aspiratör, servis kapısı ve kapı kolları monte edilerek istenilen yapı oluşturulur. Kullanılan iç fanın kanatçıkları öne eğimlidir. Fanın devir sayısı ve ses seviyesi düşüktür. Sık kanatlı hücreli aspiratörün kanat aralıkları sıktır.

Davlumbaz şeklinde üretilen fanın yapısı, havanın sıkıştırılarak uzun mesafelere kadar atılabilmesini sağlar. Fanın milleri uzun süreli çalışma şartlarına ve aşırı sıcaklara karşı dayanıklıdır. Hücreli fanın iç yapısında kullanılan motor 380 Volttur. Motorlar isteğe göre Ex proff seçilebilir. Bu sayede yangın tehlikesi , çalışma esnasında kıvılcım çıkması engellenerek önlenir.

Kasnakların konik bağlantı burçları, motor ve fan miline bağlanarak motorda oluşan güç iç fana aktarılır. Motor ve iç fanın paralel olmasına dikkat edilir. Böylece dönme hareketi sağlıklı bir şekilde devam eder.

Vantilatör olarak kullanılacak fanlara filtre eklenerek mekana verilecek taze hava temizlenir.

Aspiratör amaçlı kullanımlarda dışarıya zararlı maddelerin atılmasını önlemek için hücreli fanın hava girişinden önce filtre takılması gerekmektedir.

Sık kanatlı hücreli aspiratör kullanım yerleri

Sık kanatlı hücreli aspiratör, bütün havalandırma sistemlerinde ve ses seviyesinin önemli olduğu yerlerde kullanılabilir. Oteller, restoranlar, hastaneler, sinema salonları, kimya, tekstil endüstrileri, matbaa, vb. kullanım alanları gibi…

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer aspiratör ürünleri

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir