Sanayi Tipi Salyangoz Fanlar, Yüksek Basınçlı Fanlar

Apr N8 yüksek basınçlı fan

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan, yarı elastik kaplın ile doğrudan tahrikli olup, maksimum güvenirlik ve düşük ses düzeyi elde etmek için tasarlandı.

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan özellikleri

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan, yarı elastik kaplın ile doğrudan tahriklidir. Maksimum güvenirlik ve düşük ses düzeyi elde etmek için tasarlanmıştır. Fan ve motor arasındaki bağlama kaplın sayesinde motor destekleri üzerindeki eksensel ve radyal itmeleri yok eder ve böylece motor ömrünü uzatır.

Akışkan ısısı 90°C. 350°C’de destekler üzerine özel soğutma türbini uygulanır.

V:2.400+150.000 m³/h
Pt :500+1.750 kgf/m²

Temiz ve tozlu hava emişlerinde kullanılır. Yüksek basınçlı bu fan serisi, ters kanatlı (negatif) özel mobil türbine sayesinde, yüksek randıman ile elektrik enerjisi tasarrufu özelliği taşır.

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan kullanım alanları

Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan temiz ve tozlu hava emişlerinde kullanılır. Bu fanlar özellikle orta ve yüksek basınçla küçük debi ihtiyacı olan çimento fabrikalarında, dökümhanelerde kullanılır. Ayrıca kupelerin hava beslenmesinde ve mazot brülörlerinde de kullanılmaktadır. Un ve makarna fabrikalarında, kimya, demir izabeciliği, metalürji sanayilerinde pnömatik taşımalarında da kullanılır.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz Apr N8 serisi yüksek basınçlı fan  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır

Diğer sanayi tipi salyangoz fanlar

Alçak Basınçlı Fanlar
Orta Basınçlı Fanlar
Yüksek Basınçlı Fanlar

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.


  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir