Fanlar

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan, endüstride ve yaşamsal alanlarda pis havanın atılmasında mükemmel çalışır.

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan özellikleri

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan, kapalı mekanların hava kalitelerini artırmak amacıyla, kirletilmiş havanın dışarı atılması gereken yerlerde yüksek performansla çalışırlar. Ayrıca duman tahliye havlandırma sistemlerinde de kullanılmaktadır. Düşük elektrik tüketimi, yüksek verimlilik ve düşük ses seviyesine sahiptir.

Yüksek verimli estetik yapısıyla egsoz fanları olarak endüstride ve yaşamsal alanlarda pis havanın atılmasında sorunsuz çalışırlar.

 • Ürün alüminyum mamülden üretilmiştir
 • Korozyona karşı dayanıklıdır
 • Kontrol seçeneği bulunur
 • Üst sınıf motor koruma

Kendinden motorlu dikey atışlı radyal çatı tipi fan kullanım alanları

Çatı tipi fanlar, özellikle ticari alanlarda ve daha yüksek sıcaklıkta havanın taşınması gereken uygulamalarda mükemmel çözümler sunarlar. Cafeler, barlar, restaurantlar, lokantalar, endüstriyel yemek fabrikaları, spor salonları, alışveriş merkezi ve fast foodlarda, hastaneler, tavuk çiftlikleri, barlar, cafeler, fabrikalar ve ofislerde rahatlıkla kullanılabilirler.

Garanti

Bizden tedarik etmiş olduğunuz ürün,  4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu Kanun’a dayanılarak Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca yürürlüğe konulan ilgili Yönetmelikler gereğince 2 (İki) yıl firmamızın garantisi altındadır


Diğer fan ürünleri

 

 

Profesyonel ekiplerimizce firmanızın ihtiyacı olan havalandırma ihtiyaçlarını analiz edip, çalışma ortamlarını yakından izleyerek ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerinizi yüksek kalitede ve minimum maliyetle nasıl buluşturacağımızı planlıyoruz.

Talep Formları

Havalandırma uygulamaları ile ilgili olarak bizlere aşağıdaki uygulamalardan ulaşabilirsiniz.

Randevu Talep Formu

Havalandırma sistemleri ile ilgili olarak randevu talep formu aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Lütfen formu eksiksiz oldurunuz. Ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.


  İsminiz (Gerekli)

  E-Posta (Gerekli)

  Telefon (Gerekli)

  Servis Seçin

  Mesajınız


  Ön Keşif  Talep Formu

  Havalandırma, ısıtma, soğutma sistemleri ile ilgili olarak ön keşif talepleriniz için lütfen bağlantıya TIKLAYINIZ. Talep ettiğiniz tarih ve zamanda uzman teknik ekibimiz tarafından ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

   

  Havalandırma Hizmetlerimiz

  Havalandırma Çözümleri

  Havalandırma Çözümleri olarak, havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yapıyoruz. Firmamız ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yaparak uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmaktadır.

  Yeniliklere açık, kaliteli üretim hedefini ilke edinen Havalandırma Çözümleri, istihdamı amaç edinen portföyle çalışmalarını yürütmektedir.

  İlk işimizi teslim ettiğimizden bu yana teknolojiyi kullanarak ve OSGB standartlarında isg önlemleri ile KKD kurallarına uyarak en iyi hizmeti vermek için durmadan çaba sarf ediyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Havalandırma ve iklimlendirme alanında uzmanlaşan kuruluşumuz, Avrupa’daki sektörel gelişmeleri yakından takip etmektedir. Amacımız, müşterilerimize kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmayı görev edinmektir. Yaptığımız tüm işlere kapsamlı garanti veriyoruz.

  Uzun yıllardır ürün kalitesi ve işçilikten ödün vermeden müşterilerimize 1. sınıf hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Alanında uzman kadrolarımızla havalandırma hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatla sunmak için durmadan çalışıyoruz

   

  İlgili Yayınlar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir